Poznań periodontolog


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób przyzębia. W zależności od stopnia zaawansowania procesu chorobowego w jamie ustnej pacjenta periodontolog może leczyć jego dziąsła i kości wokół jednego zęba, grupy zębów albo całego uzębienia. Periodontologia jest działem dentystyki, który dynamicznie się rozwija i wprowadza nowoczesne metody leczenia chorób przyzębia oraz zabezpieczania uzębienia.

Na choroby przyzębia i dziąseł składa się wiele jednostek chorobowych, które polegają na zaatakowaniu przez procesy chorobowe tkanek podporowych, odpowiedzialnych za utrzymanie zębów w zębodołach. W przypadku, gdy schorzenie nie zostanie wykryte i leczone odpowiednio wcześnie, może dojść do zaniku kości wokół zęba, jego zwiększonej ruchomości, a nawet utraty uzębienia.

Przyjmująca pacjentów w Poznaniu periodontolog Elżbieta Jachowska w swoim gabinecie stomatologicznym skutecznie leczy różnego rodzaju choroby przyzębia, stosując najnowsze metody terapeutyczne, a także zaawansowany technologicznie, specjalistyczny sprzęt.

Dodano:


Poznań periodontolog

Twoja opinia o firmie

T.J.STATIC PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA JACHOWSKI TADEUSZ

Polska 102a

Poznań 60-401


Inne przykładowe firmy

service picture
Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt
Wielichowo
service picture
TIP-TOPOL Sp. z o.o.
Pobiedziska
service picture
INSTAL-FILTER SA
Kościan