Terapia uzależnień wymaga od chorego wysokiej motywacji i świadomości z posiadanego nałogu. Wszystkie problemy zdrowotne, oraz psychiczne wymagają interwencji doświadczone "> Terapia uzależnień wymaga od chorego wysokiej motywacji i świadomości z posiadanego nałogu. Wszystkie problemy zdrowotne, oraz psychiczne wymagają interwencji doświadczone..."/>

Ośrodek leczenia uzależnień - Wielkopolska


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Terapia uzależnień wymaga od chorego wysokiej motywacji i świadomości z posiadanego nałogu. Wszystkie problemy zdrowotne, oraz psychiczne wymagają interwencji doświadczonej kadry lekarskiej oraz psychologów. Rozsądnym rozwiązaniem jest ośrodek leczenia uzależnień. Wielkopolska, której stolicą jest Poznań, jest siedzibą renomowanego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień. Zakres terapii ośrodka opisany jest na stronie internetowej www.osrodek-arkadia.pl.

Ośrodek specjalizuje się w leczeniu wielu uzależnień oraz zaburzeń psychiatrycznych. Każdy pacjent boryka się z innym problemem, cechuje go różny stopień zaawansowania nałogu oraz inny stan zdrowia ogólnego. W ośrodku leczenia uzależnień w Wielkopolsce pracują specjaliści, którzy podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, dobierając metody terapii do każdego z nich osobno. Tylko w ten sposób można uzyskać pozytywne efekty leczenia. 

Dodano:


Ośrodek leczenia uzależnień - Wielkopolska

Twoja opinia o firmie

Willa Arkadia

Spławie 48A

Poznań 61-312

601 188 501


Inne przykładowe firmy

service picture
Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt
Wielichowo
service picture
TIP-TOPOL Sp. z o.o.
Pobiedziska
service picture
INSTAL-FILTER SA
Kościan