Akumulatory do maszyn rolniczych wrocław


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Okresy sezonowych prac polowych i gospodarskich należą do najbardziej pracowitych dni w prezentowanej firmie. Obsługuje ona wielu rolników, którzy w tym czasie zmagają się z awariami swoich pojazdów. Firma Start&Stop oferuje specjalistyczne akumulatory do maszyn rolniczych we Wrocławiu. Prowadzi również obsługę online, co powoduje, że z oferty mogą skorzystać także klienci z innych regionów kraju. 

W ofercie znalazły się baterie o różnej charakterystyce. Najnowsze urządzenia i pojazdy wymagają specjalnej konstrukcji akumulatora, dlatego sprzedawca proponuje tylko produkty sprawdzone. Wśród dostawców są takie firmy jak Autopart, Banner, Jenox, czy Bosch. Lista jest zdecydowanie dłuższa i cały czas przybywają na niej kolejni kontrahenci. 

Oprócz maszyn rolniczych sprzedawca dostarcza także urządzania zasilające do aut osobowych, ciężarowych, kamperów, kosiarek, a także nowoczesnych solarów. Wszystko to w ofercie skrojonej dla konkretnego klienta, z opcją doradztwa przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Dodano:


Akumulatory do maszyn rolniczych wrocław

Twoja opinia o firmie

Hurtownia Akumulatorów Start&Stop

Przyjaźni 141

Wrocław 53-030

515449515


Inne przykładowe firmy

service picture
ROYAL DANCE SCHOOL
Wrocław
service picture
Inez
Bolesławiec
service picture
DetoksVIP
Wrocław