Odlewy z metalu


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Oferta, jaką przygotowali dla swoich klientów pracownicy firmy Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych, to możliwość zamówienia dowolnych ilości kopii dostarczonego wzornika, wykonanego z różnego rodzaju surowca, od miedzi po aluminium. Istnieje też możliwość złożenia dyspozycji opartej tylko na przesłanej specyfikacji technicznej.

Osoby odpowiedzialne za realizację do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Aby mieć pewność, że odlewy z metalu opowiadają wymaganym parametrom, każdy etap produkcji jest monitorowany. Dzięki temu klient otrzymuje gotowy wyrób spełniający jego oczekiwania.

Firma wykonuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych, generujących znaczne zapotrzebowanie na metalowe odlewy o różnym kształcie, wielkości i stopniu skomplikowania. 

Dostawca dokłada wszelkich starań, by dowóz do klienta był zawsze terminowy. Jest też w stanie zaproponować atrakcyjne finansowo warunki współpracy, zwłaszcza przy stałej ilości zleceń.

Dodano:


Odlewy z metalu

Twoja opinia o firmie

Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych

Zakrzewo 57

Radzyń Chełmiński 87-220

566 - 886 - 303


Inne przykładowe firmy

service picture
Auto Serwis Kwiatowa
Toruń
service picture
Autokasacja U Jacka
Aleksandrów Kujawski
service picture
Elaster Automatyka
Solec Kujawski