Elektroniczna ewidencja wyrobów akcyzowych - https://www.ulisses.pl/pl/


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Zakres świadczeń proponowanych przez kadrę firmy ULISSES Sp. z o. o. to pomoc osobom odpowiedzialnym za ewidencję materiałową w zakładach pracy. Dostawca opracował i wprowadził na rynek wielofunkcyjne narzędzia usprawniające monitorowanie zarówno zakupów, jak i wydawania odzieży roboczej nowym oraz stałym pracownikom, z uwzględnieniem czasu użytkowania poszczególnych sztuk.

Proponowane programy znajdują też zastosowanie, jeśli w grę wchodzi elektroniczna ewidencja wyrobów akcyzowych. Firma zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą osoby reprezentujące składy podatkowe, magazyny celne oraz biura rachunkowe zajmujące się obsługą przedsiębiorstw objętych polską ustawą o akcyzie.

Wszystkie narzędzia są na bieżąco aktualizowane. Klient może zapoznać się z ich funkcjami, wchodząc na stronę dostawcy. Umieszczono tam szereg przydatnych materiałów, zarówno w formie treści pisanych, jak i krótkich filmików informacyjnych. Kadra firmy udziela też odpowiedzi poprzez dostępny na serwisie formularz.

Dodano:


Elektroniczna ewidencja wyrobów akcyzowych - https://www.ulisses.pl/pl/

Twoja opinia o firmie

ULISSES Sp. z o.o.

Górnośląska 69A

Kalisz 62-800

+48 62 501 54 54


Inne przykładowe firmy

service picture
INSTAL-FILTER SA
Kościan
service picture
NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Poznań
service picture
Purrfect Koci Hotel
Luboń