Prawnik rybnik


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Kancelaria prawna specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zespół tworzą prawnicy, którzy łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami rozwiązywania problemów prawnych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres dziedzin prawa, w tym prawo cywilne, rodzinne, spadkowe, pracy oraz gospodarcze.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną, która obejmuje doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, a także mediacje i negocjacje.

W zakresie naszej działalności leży również edukacja prawna - organizujemy szkolenia i warsztaty, które mają na celu zwiększenie świadomości prawnej w społeczeństwie. 

Każdy pracujący w kancelarii w Rybniku prawnik to specjalista w dziedzinie prawa, który oferuje porady prawne, reprezentuje klientów przed sądami i innymi instytucjami. Zajmuje się interpretacją przepisów, sporządzaniem dokumentów oraz wsparciem w negocjacjach. Pomaga rozwiązywać konflikty prawne.

Dodano:


Prawnik rybnik

Twoja opinia o firmie

Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

Wałowa 31

Wodzisław Śląski 44-300

575520690


Inne przykładowe firmy

service picture
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
Bielsko-Biała
service picture
YOURCAR PL SP SP Z O O
Mysłowice
service picture
Malaya Sp. z o.o.
Racibórz