Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" | Kantor Warszawa centrum


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Przed zagranicznym wyjazdem, w trakcie podróży, z uwagi na konieczność wykorzystania oszczędności – to tylko część sytuacji, w których wymienia się jedną walutę na drugą. Im bardziej profesjonalny kantor, tym więcej światowych walut można w nim kupić lub sprzedaż.

Nieważne, czy chodzi o złotówki, funty, euro, czy dolary – po prostu warto znać adres, pod którym wymiana jest naprawdę korzystna. Polecany kantor w Warszawie blisko centrum znajduje się w marymonckiej części Żoliborza. Ulica Słowackiego jest doskonale znanym punktem na mapie stolicy, chociażby z uwagi na znajdującą się tu stację metra.

Kantor Marymont jest doceniany za duże doświadczenie pracowników, którzy od lat wspierają klientów w poufnych sytuacjach, wymagających bezpieczeństwa, a także trzymania się niezbędnych procedur. W tym miejscu prowadzony jest także lombard oferujący pożyczki pod zastaw oraz skup złota i innych kosztowności. Od 1990 roku na Żoliborzu budowana jest solidna marka, której usługi przydają się zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i osobom, które trafiają do stolicy tylko przejazdem.

Dodano:


Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" | Kantor Warszawa centrum

Twoja opinia o firmie

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Słowackiego 45

Warszwa 01-690

(22) 833 66 58


Inne przykładowe firmy

service picture
e-dmuchance.eu
Warszawa
service picture
Legalne-obstawianie.pl
Biskupice
service picture
Delfin Detection & Mapping
Warszawa